Obecní úřad informuje

Nové internetové stránky

Neděle, 1. listopad, 2015

Vítáme Vás na nových pamětických stránkách.

Rekonstrukce vstupního schodiště a sociálního zázemí kulturního domu

Sobota, 3. říjen, 2015

Měsíc září byl ve znamení velkých oprav v našem kulturním domě. Opraveno bylo vstupní schodiště i s podestou. Nové schody jsou řešeny stejně, jen podesta byla řešena šedou terasovou dlažbou, aby se lépe hodila ke vstupnímu schodišti. V suterénu proběhla rekonstrukce sociálního zázemí. Vše bylo okopáno a byly posunuty příčky mezi wc a předsíňkami. Proběla výměna protrubí přívodu vody, nová elektroinstalace a navíc elektoventilace. Byly namontovány nové klozety a umyvadla. V celém suterénu a přízemí bylo vyměněno 14 ks dveří. Nové prostory...

Sběr nebezpečného a velkoobjemového odpadu

Čtvrtek, 1. říjen, 2015

V měsíci září proběhl v naší obci sběr nebezpečného a velkoobjemového odpadu. Za likvidaci nebezpečného odpadu, jenž je obec ze zákona povinna učinit, bylo zaplaceno 16 747 Kč. Za velkoobjemový odpad činila částka 6 060 Kč.  

Kontrola komínů

Pátek, 18. září, 2015

Naše obec, stejně jako v letech minulých, zorganizovala před topnou sezónou akci na kontrolu komínů u nemovitostí našich občanů. Ta byla provedena kominickým mistrem panem Dosedlou z Jevíčka na celkem 33 nemovitostech ve dnech 13. a 18. září. Vzhledem k zájmu občanů se budeme akci snažit zopakovat i následující rok.

© 2021, všechna práva vyhrazena, Obec Pamětice