Obecní rozhlas

Upozornění TS Malá Haná svoz igelitových pytlů

Pátek, 17. duben, 2020

TS Malá Haná upozorňuje občany, že nebudou svážet odpady v igelitových pytlích položených u popelnic.  Veškeré odpady musí být uloženy v odpadových nádobách (popelnicích). Toto opatření je kvůli epidemii koronaviru, ale také kvůli vážení odpadů. Komu popelnice nestačí, musí si koupit další. Také z důvodu epidemie Koronaviru,  apelujeme na občany, aby použité kapesníky dávali do komunálního odpadu, a ne do bioodpadu. Děkujeme za pochopení.

Obřady farnost Vísky o velikonocích - koronavir 2020

Pátek, 3. duben, 2020

Odečítání vodoměrů sobota 4.4.2020

Pátek, 3. duben, 2020

VAS Boskovice, oznamuje občanům, že zítra v sobotu 4.4.2020 bude pracovník vodáren odečítat v naší obci vodoměry. Z důvodů nouzového stavu ohledně koronaviru, vodárenská žádá občany aby si opsali stav vodoměru na papír a tento umístili u hlavního vchodu do nemovitosti, aby pracovník vodáren nepřišel do kontaktu s občany.  kdo neopíše vodoměr, dostane do schránky instrukce kam stav vodoměru zaslat či zavolat. Vodárenská děkuje za pochopení.

Odvoz nebezpečného a velkoobjemového odpadu 6.4.2020

Středa, 1. duben, 2020

Oznamujeme občanům, že v pondělí 6.4.2020 bude odvezen z naší obce nebezpečný odpad . nebezpečný odpad můžete od pátku 3.4. ukládat na asfaltové ploše u prodejny smíšeného zboží. Do nebezpečného odpadu patří : Různé staré barvy, ředidla,chemikálie, staré pesticidy, různé ropné produkty, kyseliny, zásady, stará léčiva, baterie, akumulátory, zářivky, výbojky, jeté motorové či průmyslové oleje,  asfaltové lepenky a azbest, který musí být v igelitových pytlích. U nebezpečného odpadu se bude odebírat i elektroodpad tzn. veškeré elektrospotřebiče...

Zobrazuji 4 (9 - 12 Z celkových 25+)
© 2020, všechna práva vyhrazena, Obec Pamětice