Obecní rozhlas

Odvoz popelnic v době Vánoc 2019

Pátek, 8. listopad, 2019

Čipování psů

Středa, 6. listopad, 2019

Oznamujeme majitelům psů, že od 1.1.2020 jsou povinni mít očipované své psy. MVDr. Krejčí nabízí toto očipování psů provést případným zájemcům přímo v obci Pamětice. Cena za očipování psa je 420 Kč. Kdo z majitelů psa má zájem o toto čipování, nechť se nahlásí u starosty obce co nejdříve.  Termín čipování bude oznámen v místním rozhlase a na Webových stránkách obce.

Změna ve sběrném dvoře v Letovicích

Pátek, 25. říjen, 2019

Upozorňujeme občany, že z důvodu změny nájemce sběrného dvora v Letovicích, ukončilo Město Letovice s Obcí Pamětice smlouvu o ukládání odpadů na tomto sběrném dvoře. Žádáme tímto občany, dokud nebude smluvně dojednáno ukládání s novým nájemcem sběrného dvora, aby odpady do Letovic nevozili. Děkujeme za pochopení.

Oznámení o výlovu a obecní zabijačce

Pátek, 25. říjen, 2019

Oznamujeme občanům, že z důvodu opravy obecního rybníka, nebude letos tradiční výlov v Pazderni. Naši hasiči si ale pro Vás, jako náhradu, připravili akci " obecní zabijačku", která se bude konat v sobotu 9. listopadu 2019 u kapličky na návsi. Bližší informace budou ještě vyhlášeny rozhlasem, ale již nyní jste všichni zváni a pořadatelé se těší na Vaši účast.

Zobrazuji 4 (9 - 12 Z celkových 25+)
© 2019, všechna práva vyhrazena, Obec Pamětice